
Диск пиляльний для дерева ТІТУЛ із твердосплавними напайками 185х20х20Т адаптер 20-16 08-7192
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 08-7192
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер | 20-16 мм |
| Діаметр | 185 мм мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Кількість зубців | 20T |
| Розмір | 0,19x0,19x0,015 |
| Товщина | 1,3 мм |
| Товщина пропилу | 1,9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴


