
Полотно для металу GRANITE 1-стороннє М2 Bimetal 300х12.5х0.62 мм 18х1" 6 шт 14-01-118
400 ₴
- В наявності
- Код: 14-01-118
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• сплав пружинної та швидкорізальної сталі М2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 18 |
| Довжина | 300 мм мм |
| Матеріал | M2 |
| Розмір | 0,365x0,045x0,005 |
| Товщина | 0,62 мм |
| Ширина | 12,5 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


