
Набір пиляльних полотен для лобзика MASTERTOOL 5 шт для дерева та металу (14-2806/2807/2808/2809/2811) 14-2850
148 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14-2850
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• 14-2806 / 14-2807 / 14-2808 / 14-2809 / 14-2811
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 6/10/20/21 |
| Довжина | 77/100 мм мм |
| Довжина робочої частини | 52/75 мм |
| Матеріал | HCS/HSS |
| Розмір | 0,17x0,08x0,002 |
| Відстань між зубами | 1,2/1,25/2,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴


