
Диск алмазний GRANITE TURBO WAVE 230 мм 9-04-230
847 ₴
- В наявності
- Код: 9-04-230
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• діаметр посадкового отвору 22,2 мм
• висота різальної крайки (h) 7 мм
• насиченість алмазною крихтою> 22%
• висота різальної крайки (h) 7 мм
• насиченість алмазною крихтою> 22%
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Rpm | 6600 об./хв |
| Висота різальної крайки | 7 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22,2 мм |
| Розмір | 0,24x0,235x0,01 |
| Твердість алмазів | 14 kgs |
| Товщина | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴


