Застосовується для оброблення цегляної кладки, залізобетону, граніту та жорсткого бетону. • хвостовик SDS-PLUS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 17 мм мм |
| Довжина | 400 мм мм |
| Матеріал | 40Cr |
| Розмір | 0,46x0,04x0,03 |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Ширина робочої частини | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 211 ₴


