
Полотно пиляльне для лобзика MASTERTOOL PROGRESSOR для дерева 5 шт. чисте пряме різання 8-12TPI 116 мм T234X
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14-2820
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• чисте пряме різання
• для м'якої деревини (3-65 мм), ДВП, ДСП, пластику, ламінату
• високовуглецева сталь HCS
• для м'якої деревини (3-65 мм), ДВП, ДСП, пластику, ламінату
• високовуглецева сталь HCS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 8-12 |
| Довжина | 116 мм мм |
| Довжина робочої частини | 93 мм |
| Матеріал | HCS |
| Розмір | 0,2x0,08x0,002 |
| Відстань між зубами | 2,0-3,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴


