
Стамеска плоска GRANITE SDS-PLUS 17х400х30 мм із переможною напайкою 1-31-400
299 ₴
- В наявності
- Код: 1-31-400
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовується для оброблення цегляної кладки, залізобетону, граніту та жорсткого бетону. • твердосплавна напайка з карбіду вольфраму HRC 89-90
• хвостовик SDS-PLUS
• хвостовик SDS-PLUS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Granite |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 17 мм мм |
| Довжина | 400 мм мм |
| Матеріал | 40Cr |
| Розмір | 0,46x0,035x0,03 |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Ширина робочої частини | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

