
Термоніж для пінопласту MASTERTOOL 220 Вт ТНП220
1 355 ₴
- В наявності
- Код: ТНП220
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для різання матеріалів: пористого пінопласту, поліпропілену, ПВХ, пластикових панелей, а також оплавлення краю зрізів синтетичних канатів і шнурів. • використовується для різання виробів із поліпропілену, ПВХ і полістиролу.
• LED-індикатор живлення
• 5-рівневе регулювання температури
• регулювання довжини леза для різання
• простий і зручний у використанні
• LED-індикатор живлення
• 5-рівневе регулювання температури
• регулювання довжини леза для різання
• простий і зручний у використанні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання довжини різання | 0-140 мм |
| Потужність | 220 Вт Квт |
| Напруга | 230 В |
| Розмір | 0,415x0,205x0,09 |
| Розмір різального ножа | 220 мм |
| Температура | 0-450°C |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 355 ₴





