
Заточний верстат для дискових пил CORMAK JMY8-70
17 640 ₴
14 940 ₴
- В наявності
- Код: JMY8-70
- +380 (96) 175-46-60Алла
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Верстат призначений для заточування многозубого ріжучого інструменту застосовуваного в деревообробці та металообробці – дискові пили,насадні фрези, фрезерні головки, кінцевий інструмент (фрези хвостові і свердла).
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстат рекомендується для лісопильних виробництв, меблевих і столярних комбінатів, де застосовуються – насадні фрези, фрезерні головки, дискові пили, кінцевий інструмент (фрези хвостові і свердла).
Також верстат рекомендується для сервісних центрів із заточування різального інструменту.
Комплект поставки: діамантовий шліфувальний круг для твердосплавних ріжучих дисків, розпірні шайби для різних отворів пильних дисків
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:



- Лите підстава верстата з сірого чавуну для високої точності
- Гумові опорні ніжки для тихої роботи
- Легке ручне управління
- Алмазний заточний коло 125 мм гарантує тривалість служби
- Непохитний заточний коло: +/- 30 град.
- Тримач пилки непохитний: 30° / 45°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Тип верстата | Заточний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Габаритні розміри | 750x750x350 мм |
| Діаметр заточуваних пилок | 80-700 мм |
| Потужність двигуна | 250 Вт л. с. |
| Нахил двигуна, вправо та вліво | 20° |
| Напруга | 230В 50Hz |
| Поворот столу — вліво вправо | -20˚ до +20˚ |
| Розмір алмазного диска | 125x10x13 мм |
| Кут загострення леза зубів | от -15˚ до 45˚ |
- Ціна: 14 940 ₴










