-23%

Листозгинальний верстат Holzmann AKM610ECO
20 570 ₴
15 830 ₴
- В наявності
- Код: AKM610ECO
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Листогнучкий верстат Holzmann AKM610ECO замовити-купити в інтернет-магазині KMA.UA. Доставка в будь-яке місто України.
.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити паковання (ШхДхВ) | 325х795х275 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Макс. висота розкриття | 43 мм |
| Макс. товщина аркуша | 1 мм |
| Макс. кут вигину | 135 ° |
| Максимальна робоча ширина | 600 мм |
| Розмір сегментів | 255/202/75/50/25 мм |
| Установний розмір | 760 х 390 х 290 мм |
| вага брутто | 31 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 830 ₴

