
Безщіткова електрична орбітальна шліфувальна машинка, ⌀150мм, ексцентрик 2,5 мм - NTools ROS 02E
11 930 ₴
- В наявності
- Код: 125002
- +380 (96) 175-46-60Алла
Електрична орбітальна шліфувальна машинка NTools ROS.
Високоякісна професійна безщіткова електрична вібраційно-ротаційна шліфувальна машина з ходом 2,5 або 5 мм має продуктивний двигун, що забезпечує високу потужність і підтримує постійну швидкість обертання навіть за великого навантаження. Безшумна робота, низький рівень вібрації та плавне регулювання швидкості обертання полегшують отримання ідеально відшліфованої поверхні.
Характеристики:
- Потужність – 350 Вт.
- Платформа – 150 мм.
- Ексцентрик – 2.5/5мм.
- Тип двигуна – безщітковий.
- Регулювання швидкості: 4000 – 10000 Про/хв.
- М'який запуск.
- Роз'єм для всмоктувальних шлангів - ⌀35 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 2.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 11 930 ₴









