
Інверторний генератор TOSAN ТGGI-3500E + газова плитка Orcamp CK-505, та лійка в дарунок
35 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: KТGGI-3500E
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
ОСОБЛИВОСТІ:
Генератор має електростартер та заводиться з пульта.
Інверторний генератор TOSAN ТGGI-3500E + газова плитка Orcamp CK-505, та лійка в дарунок - у побутових умовах відмінно працює з такими приладами як: холодильник, пральна машина, освітлення, комп'ютери, телевізор, насоси.
– Завдяки використанню сучасних технологій у конструкції двигуна можна генерувати дуже високу потужність.
– Сучасна система AVR забезпечує безпечне живлення дуже маленьких пристроїв, таких як: павербанк, телефон, планшет, ДБЖ.
– Завдяки багатьом захистам пристрій ідеально підходить для багатогодинної безперервної роботи.
ПЕРЕВАГИ:
- інверторне регулювання напруги
- бензиновий двигун
- стабільна частота 50 Гц
- синхронний генератор
- низький рівень перешкод
- відносно тиха робота
- легка, компактна конструкція
- функція економії палива
- розетка 2x 230 В 16 А
- Розетка 12 В 8,3 А
- USB роз'єм
- індикація перевантаження
- захист від перевантаження
- лампа низького рівня масла
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 63х47,5х57 см |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака | 12 л |
| Напруга | 230 В |
| Робочий об'єм, см. куб.: | 223 см3 |
| Витрата палива (у разі безперервної роботи), л/год.: | 0,93 л/год |
| Регулятор напруги (AVR) | Да |
| Тип запуску | електричний (пульт) і ручний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 800 ₴










