Призначений для монтажу електронних компонентів. • монтаж-демонтаж електронних компонентів і провідників на друковані плати за допомогою олив'яно-олов'яного припою та флюса
• ніхромовий нагрівальний елемент
• знімне жало
• ручка з термостійкого пластику та гумовою накладкою в місцях схоплення
• металева підставка
• діаметр жала 4.8 мм
• ніхромовий нагрівальний елемент
• знімне жало
• ручка з термостійкого пластику та гумовою накладкою в місцях схоплення
• металева підставка
• діаметр жала 4.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 240 мм мм |
| Матеріал ручки | TPR |
| Потужність | 40 Вт Квт |
| Напруга | 220V |
| Розмір | 0,3x0,085x0,04 |
| Температура | 300°C |
| Частота | 50Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴





