Призначено для розпилювання металевих виробів. • двостороннє
• високовуглецева сталь C60
• високовуглецева сталь C60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 24/24 |
| Довжина | 300 мм мм |
| Матеріал | C60 |
| Розмір | 0,38x0,055x0,005 |
| Тип | Ram C |
| Товщина | 0,6 мм |
| Ширина | 12,5 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴



