
Напівавтоматична двохколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-YD 550
1 228 230 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-YD 550
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Габаритні розміри | 2800х1900х2600 мм |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна | 4 кВт л. с. |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,1 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Розмір різального полотна | 6180х41х1,3 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 370х370 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 550х550 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 370 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 550 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 370х550 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 550х550 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 230 ₴

