
Напівавтоматична двохколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-YD 800
1 693 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-YD 800
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2900 кг |
| Габаритні розміри | 3600х2000х2800 мм |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна | 5,5 кВт л. с. |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,5 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Робоча висота | 675 мм |
| Розмір різального полотна | 7950х41х1.3 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 560х560 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 800х800 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 560 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 800 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 560х850 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 800х850 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 693 220 ₴

