
Верстат для шліфування та фрезерування площини ГБЦ та БЦ Carmec SG-330M
577 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: SG 330M
- +380 (96) 175-46-60Алла
Верстат для шліфування та фрезерування площини ГБЦ та БЦ Carmec SG-330M - це зручний невеликий верстат для фрезерування головок блоку циліндрів і блоків циліндрів двигунів легкових автомобілів та легких вантажівок.
Міцність станини, що направляють та точна робота головки, завдяки прецизійним підшипникам шпинделя забезпечують високу якість обробки площини. Фрезерування більш продуктивний процес, ніж шліфування, при цьому якість обробки площини не поступається шліфування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARMEC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальне переміщення шліфувальної бабки | 205 мм |
| Вага | 430/550 кг |
| Габаритні розміри | 1100×1100×1560 мм |
| Діаметр шліфувального кола | 330 мм |
| Напруга | 400 В |
| Споживана потужність | 1,5 кВт Вт |
| Швидкість обертання шпинделя | 900-1400 об./хв |
| Оглядове вікно | 700×180/600×225/500×260/400×285/350×300 мм |
| Транспортні габарити | 1200×1200×1550 мм |
| розмір робочого столу | 295×750 мм |
- Ціна: 577 570 ₴




