
Електрогідравлічний підйомник 2-х стійковий One Tech NT-B4000 - 4000 кг. 220 Вольт.
74 500 ₴
- В наявності
- Код: NT-B4000-220
- +380 (96) 175-46-60Алла
Електрогідравлічний підйомник 2-х стійковий One Tech NT-B4000 - 4000 кг.
NT-B4000-220 - для мережі 220V.
NT-B4000-380 - для мережі 380V.
Електрогідравлічний підйомник One Tech NT-B4000 двостійковий, вантажопідйомністю 4 тонни - відмінне рішення для автосервісів і СТО.
Призначений для застосування в автомайстернях для ремонту авто. Виконаний у двох варіантах на 220В і 380В.
Модель оснащена електрогідравлічною системою, конструкція підйомника 2-х стійкового типу, відмінне рішення для економії робочого місця в майстерні, і безпеки використання. Підходить для різних типів транспортних засобів.
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 4000 кг
- Загальна висота: 2774 мм
- Максимальна висота підйому: 1850 мм
- Висота підхоплення: 110 мм
- Потужність електродвигуна: 2,2 кВт
- Напруга живлення: 220В або 380В
- Розблокування стопорів: механічне
- Загальна ширина: 3370 мм
- Відстань між стійками: 2770 мм
- Ширина проїзду: 2561 мм
- Синхронізація: нижня
- Кількість секцій у лапах передніх: 2 шт
Кількість секцій у лапах задніх: 2 шт - Довжина передніх лап: 755-1130 мм
- Довжина задніх лап: 755-1130 мм
- Вага: 555 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE TECH |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 185 см |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| . | |
| Напруга, В: | 220 В |
- Ціна: 74 500 ₴


