Електрогідравлічний підйомник 2-х стійковий One Tech NT-B4000L - 4000 кг.
NT-B4000L-220 - для мережі 220V.
NT-B4000L-380 - для мережі 380V.
Електрогідравлічний підйомник One Tech NT-B4000L двостійковий, вантажопідйомністю 4 тонни - відмінне рішення для автосервісів і СТО.
Призначений для застосування в автомайстернях для ремонту авто. Виконаний у двох варіантах на 220В і 380В.
Модель оснащена електрогідравлічною системою, конструкція підйомника 2-х стійкового типу, відмінне рішення для економії робочого місця в майстерні, і безпеки використання. Підходить для різних типів транспортних засобів.
Характеристики:
- Вантажопідйомність: 4000 кг
- Загальна висота: 2824 мм
- Максимальна висота підйому: 1800 мм
- Висота підхоплення: 110 мм
- Потужність електродвигуна: 2,2 кВт
- Напруга живлення: 220В або 380В
- Розблокування стопорів: механічне
- Загальна ширина: 3300 мм
- Відстань між стійками: 2760 мм
- Ширина проїзду: 2560 мм
- Синхронізація: нижня
- Кількість секцій у лапах передніх: 2 шт
- Кількість секцій у лапах задніх: 3 шт.
- Довжина передніх лап: 600-1100 мм
- Довжина задніх лап: 900-1400 мм
- Вага: 600 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE TECH |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники двостійкові |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 180 см |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| . | |
| Напруга, В: | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 500 ₴



