
Електричний скобозабивний оббивний степлер (8-16 мм) - Air Pro SEEN0250W-01B
5 965 ₴
- В наявності
- Код: SEEN0250W-01B
- +380 (96) 175-46-60Алла
Електричний скобозабивний оббивний степлер Air Pro SEEN0250W-01B
Особливості: скобозабивний оббивний електростеплер SEEN0250W-01B призначений для оббивки, автомобільного виробництва та різних робіт на будівництві.
Електричний скобозабивний степлер Air Pro SEEN0250W-01B з потужністю 250 Вт має ергономічну м'яку рукоятку та міцний нейлоновий корпус.
Скобозабивний електроінструмент оснащений тригерним перемикачем режимів. Має сертифікат безпеки CE/EMC.
Шнур живлення: 1,8 м.
Комплектація:
- 1 шт. електростеплер SEEN0250W-01B
- 2 шт. ключі
- Інструкція
- Пластиковий кейс
Характеристики:
- Тип кріплення: скоба
- Висота: 8-16 мм
- Ширина: 12,9 мм
- Місткість магазину: 100–200
- Швидкість: 30 пострілів/хв
- Потужність: 0,25 кВт
- Напруга: 220 В
- Вага: 1,5 кг
- Розміри: 186×64×235 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirPro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Ємність контейнера | 200 шт. |
| Ширина скоби | 12.9 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 250 Вт |
- Ціна: 5 965 ₴






