-5%

Фарбопульт ANI BLACK S HVLP - дюза 1.3. Італія.
17 308 ₴
16 378 ₴
- В наявності
- Код: AH141744
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарбопульт ANI BLACK S.
Аерографи серії ANI BLACK розроблені для високопрофесійного використання.
ANI BLACK легкий та ергономічний, що робить його придатним для тривалого використання, не втомлюючи оператора. Висока продуктивність у поєднанні з простотою використання спрямована на спрощення всіх фарбувальних операцій. Якість матеріалів, дуже точні верстати, що використовуються для виготовлення, у поєднанні з суворим контролем, здійснюваним на кожному окремому аерографі, роблять цей продукт максимально втіленим у професійному малюванні.
- Кований алюмінієвий корпус із захисним чорним анодуванням, що робить ANI BLACK придатним для використання фарб на водній основі.
- Насадка та голка з нержавіючої сталі AISI 303 (голка ø 3 мм)
- Нікельована латунна кришка розпилювача високого розпилення
- Нейлоновий резервуар із різьбовою кришкою об'ємом 600 мл
Особливості:
- Регулятор тиску і повітряного потоку
- Регулятор струменя від круглої до віялової форми розпилення
- Регулятор кількості фарби
- Важіль з нержавіючої сталі, внутрішні деталі з латуні та алюмінію
- Пружини з нержавіючої сталі та гумові ущільнення NBR 70 / PTFE гумові ущільнення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANI |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр сопла | 1.3 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.47 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| - | |
| Модель | ANI BLACK S HVLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування тиску повітря | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 378 ₴




