
Зварювальний апарат REDATS SM-200
29 600 ₴
- В наявності
- Код: 19-00-52
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| MIG/MAG | 30 - 200 А |
| MMA | 20 - 180 А |
| Вхідна потужність | 7,1 кВт |
| Діаметр електрода | 0,6 - 1,2 мм |
| Метод зварювання | MIG/MAG, Lift TIG, MMA, зварювання флюсом |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Робочий цикл | MIG/MAG - 60%, MMA - 60% |
| Товщина металу | 1,0 - 8,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 600 ₴










