
Аспірація Holzmann RLE3000_400V
116 450 ₴
- В наявності
- Код: RLE3000_400V
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 153/ 197 кг |
| Габаритні розміри | 1320x900x2190 мм |
| Діаметр колеса вентилятора | 400 мм |
| Місткість мішка | 227|80 л |
| Напруга | 400 В/50 Гц |
| Отвір пилозбірника | 1 х Ø200|3 х Ø100 мм |
| Продуктивність | 3200 м3/год |
| Разрежение | 2470 Па |
| Транспортні габарити | 1240х760х1160 мм |
| Рівень звукового тиску | 74 дБ(А) |
| потужність двигуна S1 | 3000 Вт |
| рівень звукової потужності | 87 дБ(А) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 450 ₴

