
Автоматична мийна установка для сажових фільтрів DPF/FAP та каталізаторів SCR CARMEC DPF SILVER
1 652 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: DPF SILVER
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CARMEC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аспіраційна ємність | 1100 м3/год |
| ВНУТРИНЕННЯ РОЗМІРИ КАБІНИ | 1095×910×1180 мм |
| Вага | 400 кг |
| Зовнішні розміри | 1710×1100×2235 мм |
| Місткість бака | 130 л |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Напруга | 380 В |
| Загальний об'єм | 165 л |
| ПІД'ЄДНАННЯ ПОВІТРЯ | 8 барів |
| Споживання енергії | 16 кВт/год (усього)/13 кВт/год (робочий режим) |
| Продуктивність рідини | 35 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 652 590 ₴





