
Свердлильний верстат CORMAK Z7016A
32 670 ₴
- В наявності
- Код: Z7016A Vario
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Загальні параметри | |
| Вага | 31.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Хід шпинделя | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колони | 60 мм |
| Діапазон швидкості обертання голови | 440 — 2600 об./хв |
| Коригування таблиці | 300 мм |
| Макс. Діаметр буріння | 16 мм |
| Потужністю | (S1/S6) - 500/650 Вт |
| Напруга | 230 V |
| Загальна висота | 870 мм |
| Розмір основи | 345x210 мм |
| Відстань від осі шпинделя до колони | 125 мм |
| Відстань від шпинделя до основи | 430 мм |
| Ширина Т-подібної канавки | 14 мм |
| Шпиндельний конус | MK2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 670 ₴





