
Телескопічна щітка для очищення снігу з скребком Rota Brush Telescope (полікарбонат 70x14x10) Alpen
869 ₴
- В наявності
- Код: 6864
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телескопічна щітка для очищення снігу з скребком Rota Brush Telescope (полікарбонат 70x14x10) Alpen

Телескопічна повертається щітка зі скребком з полікарбонату. Полегшений корпус (руки не втомлюються при тривалій роботі). Міцний скребок (не зазубривается, рівномірно очищає поверхню). М'яка утеплена ручка зручна у використання без рукавичок.
Переваги:
• Телескопічна ручка займає мало місця в багажнику.
• Запатентованная поворачивающаяся на 360 градусов щетка
• Максимальная длина 88 см предназначена специально для высоких внедорожников и минивэнов.
• Облегченный корпус.
• Мягкая, утепленная рукоятка.
• Устойчива к механическим повреждениям при температуре до -30°С.
Информация
| Страна: | Австрия |
| Артикул: | 6864 |
| Размер | 70 x 14 x 10 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Виробник | Alpen 1 |
| Довжина щітки | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 70 x 14 x 10 см |
| Артикул | 6864 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴

