Спеціальний абразивний матеріал на основі волоконної (скотч-брайт). Застосовується для матования поверхні ґрунтів, лакофарбових покриттів і пластику як "по-сухому", так і "по-мокрому". Використовується в автомобільній галузі, у виробництві меблів, при обробці лаків і фарб. Ідеальний продукт для обробки рельєфних форм і кромок. Міцний на розрив.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Висота | 115 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Упаковка | Рулон |
| Ширина | 300 мм |
| Основні | |
| Градація | P360 |
| Зернистість | 360 |
| Тип | Шліфувальна стрічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567 ₴



