• швидкорізальна сталь HSS
• твердість HRC 60-62
• кут заточування 118°
• твердість HRC 60-62
• кут заточування 118°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 2,5 мм мм |
| Діаметр, мм | 2,5 |
| Довжина | 57 мм мм |
| Довжина робочої частини | 30 мм |
| Довжина робочої частини, мм | 30 |
| Довжина, мм | 57 |
| Матеріал | HSS |
| Розмір | 0,057x0,025x0,003 |
| Твердість | HRC 60-62 |
| Твердість HRC | 60-62 |
| Тип сталі | HSS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴


