
Полотно пиляльне для лобзика MASTERTOOL PROGRESSOR 2 шт. чисте пряме різання 5-11TPI 132 мм bimetall T345XF
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14-2810
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• чисте пряме різання
• для деревини будівельний зі цвяхами (до 65 мм), ДСП, ДВП, пластику, алюмінію, кольорових металів
• біметал
• для деревини будівельний зі цвяхами (до 65 мм), ДСП, ДВП, пластику, алюмінію, кольорових металів
• біметал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 5-11 |
| Довжина | 132 мм мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Матеріал | Bimetall |
| Розмір | 0,2x0,055x0,002 |
| Відстань між зубами | 2,4-5,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴


