
Лопата штикова MASTERTOOL з держаком і ручкою 205х280х476 мм 1200 мм молоткове фарбування 14-6268
542 ₴
- В наявності
- Код: 14-6268
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• рейкова сталь Mn50
• молоткове порошкове фарбування
• дерев'яний держак і пластикова ручка
• вага 1,4 кг
• молоткове порошкове фарбування
• дерев'яний держак і пластикова ручка
• вага 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина лопати | 476 мм |
| Довжина робочої частини | 280 мм |
| Довжина з ручкою | 1200 мм |
| Матеріал | Mn50 |
| Розмір | 1,2x0,21x0,11 |
| Ширина робочої частини | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 542 ₴



