
Полотно пиляльне для лобзика MASTERTOOL для металу 5 шт. чистий прямий розріз 21TPI 77 мм T118A 14-2811
192 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14-2811
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• чисте пряме різання
• для листового металу (2,5-6 мм), кольорових металів, алюмінію
• швидкорізальна сталь HSS
• для листового металу (2,5-6 мм), кольорових металів, алюмінію
• швидкорізальна сталь HSS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 21 |
| Довжина | 77 мм мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Матеріал | HSS |
| Розмір | 0,17x0,08x0,002 |
| Відстань між зубами | 1,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴


