
Полотно пиляльне для лобзика MASTERTOOL PROGRESSOR для металу 5 шт. чисте пряме різання 10-21TPI 100 мм T123X
263 ₴
- В наявності
- Код: 14-2814
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• чисте пряме різання
• для листового металу (1,5-10 мм), кольорових металів, алюмінію, пластику
• швидкорізальна сталь HSS
• для листового металу (1,5-10 мм), кольорових металів, алюмінію, пластику
• швидкорізальна сталь HSS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 10-21 |
| Довжина | 100 мм мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Матеріал | HSS |
| Розмір | 0,17x0,08x0,002 |
| Відстань між зубами | 1,2-2,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴


