
Станція паяльна MASTERTOOL 48 Вт 220 V/50 Hz 100-500 °C 2 насадки 2 котушки припоя ПЗ 99% 44-0022
959 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44-0022
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Призначений для монтажу електронних компонентів. • монтаж-демонтаж електронних компонентів і провідників на друковані плати за допомогою олив'яно-олов'яного припою та флюса
• плавне регулювання температури: 100-500 °C
• ручка з термостійкого пластику та TPR покриттям
• змінні насадки: конусна, плоска
• віскозна губка для зняття надлишків припою
• припій ПОС 99 (1,5 мм і 2 мм)
• діаметр жала 11 мм
• плавне регулювання температури: 100-500 °C
• ручка з термостійкого пластику та TPR покриттям
• змінні насадки: конусна, плоска
• віскозна губка для зняття надлишків припою
• припій ПОС 99 (1,5 мм і 2 мм)
• діаметр жала 11 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість котушок | 2 |
| Кількість насадок | 2 |
| Матеріал ручки | TPR |
| Потужність | 48 Вт Квт |
| Напруга | 220V |
| ПОС | 99% |
| Розмір | 0,27x0,14x0,085 |
| Температура | 100-500°C |
| Частота | 50Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴



