
Паяльник електричний MASTERTOOL 30-60 Вт 220 V/50 Hz 400 °C регульований 44-0015
509 ₴
- В наявності
- Код: 44-0015
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначений для монтажу електронних компонентів. • монтаж-демонтаж електронних компонентів і провідників на друковані плати за допомогою олив'яно-олов'яного припою та флюса
• ніхромовий нагрівальний елемент
• ручка з термостійкого пластику та TPR покриттям
• змінні насадки: конусна, плоска, вигнута
• металева підставка
• діаметр жала 13 мм
• ніхромовий нагрівальний елемент
• ручка з термостійкого пластику та TPR покриттям
• змінні насадки: конусна, плоска, вигнута
• металева підставка
• діаметр жала 13 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | TPR |
| Потужність | 30-60 Вт Квт |
| Напруга | 220V |
| Розмір | 0,37x0,09x0,05 |
| Температура | 400°C |
| Частота | 50Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴


