
Паяльник електричний MASTERTOOL 50-100 Вт 220 V/50 Hz 470 °C регульований 44-0016
576 ₴
- Немає в наявності
- Код: 44-0016
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Призначений для монтажу електронних компонентів. • монтаж-демонтаж електронних компонентів і провідників на друковані плати за допомогою олив'яно-олов'яного припою та флюса
• ніхромовий нагрівальний елемент
• ручка з термостійкого пластику та TPR покриттям
• змінні насадки: конусна, плоска, вигнута
• металева підставка
• діаметр жала 15 мм
• ніхромовий нагрівальний елемент
• ручка з термостійкого пластику та TPR покриттям
• змінні насадки: конусна, плоска, вигнута
• металева підставка
• діаметр жала 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | TPR |
| Потужність | 50-100 Вт Квт |
| Напруга | 220V |
| Розмір | 0,37x0,09x0,05 |
| Температура | 470°C |
| Частота | 50Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴


