
Диск пиляльний для дерева ТІТУЛ із твердосплавними напайками 125х22.2х40Т 08-7124
113 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08-7124
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Призначається для використання як обладнання електроінструмент під час розрізання деревини, ДСП, ДВП, МДФ, піноматеріалів і фанери. • загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22,2 мм |
| Кількість зубців | 40T |
| Розмір | 0,13x0,13x0,012 |
| Товщина | 1,2 мм |
| Товщина пропилу | 1,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴


