
Гідравлічна одностанційна машина для формування кінців труб SFF 60-1
802 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: SFF 60-1
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Верстат призначений для редукування (формовки) кінців труб діаметром до 60 мм з товщиною стінки до 2 мм, на відстань до 70 мм.
Кожному розміру відповідає лише один комплект оснастки інструменту!

У комплект поставки входить один комплект інструменту згідно креслень замовника.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 490 кг |
| Габаритні розміри | 1300x700x1150 мм |
| Гаратійний термін | 12 місяців |
| Діапазон діаметрів труб | Ø10 – Ø60х2 мм |
| Довжина редукування труб | 70 мм |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт л. с. |
| Напруга | 380 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 110 ₴



