
Гідравлічна одностанційна машина для формування кінців труб SFF-90
1 102 890 ₴
- Немає в наявності
- Код: SFF 90-1
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Isitan |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 590 кг |
| Габаритні розміри | 1300x700x1150 мм |
| Гаратійний термін | 12 місяців |
| Діапазон діаметрів труб | Ø25 – Ø90 мм |
| Потужність двигуна | 11 кВт л. с. |
| Напруга | 380 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 102 890 ₴



