
Щітка-сметка для сміття MASTERTOOL 5-рядна ПП з дерев'яною ручкою 360х40х80 мм 14-6347
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14-6347
+380 (66) 227-00-05
- +380 (96) 175-46-60
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• поліпропілен
• 5 рядов
• 5 рядов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 81 мм мм |
| Висота щетини | 65 мм |
| Довжина | 360 мм мм |
| Кількість рядів | 5 |
| Розмір | 0,36x0,04x0,081 |
| Ширина | 40 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴


