
Полотно для металу MASTERTOOL двостороннє C60 300х12.5х0.6 мм/24/24х1" Ram C 6 шт 14-2907
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14-2907
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначено для розпилювання металевих виробів. • двостороннє
• високовуглецева сталь C60
• високовуглецева сталь C60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| TPI | 24/24 |
| Довжина | 300 мм мм |
| Матеріал | C60 |
| Розмір | 0,38x0,055x0,005 |
| Тип | Ram C |
| Товщина | 0,6 мм |
| Ширина | 12,5 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


