
Напівавтоматична двохколонна стрічкова пилка DISPA MAKINA D-YD 1000
3 579 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: D-YD 1000
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dispa Makina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4500 кг |
| Габаритні розміри | 4400х1800х2800 мм |
| Гідравлічна станція | 30 л |
| Гідроакумулятор | 40 л |
| Потужність двигуна | 7,5 кВт л. с. |
| Потужність двигуна гідравлічного насоса | 1,5 кВт |
| Потужність двигуна конвеєра | 0,44 кВт |
| Потужність двигуна системи охолодження (СОР) | 0,09 кВт |
| Робоча висота | 675 мм |
| Розмір різального полотна | 9600х54х1.6 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 45 | 650х650 мм |
| Розпил квадратної деталі під кутом 90 | 1000х1000 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 650 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 1000 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 45 | 650х1050 мм |
| Розпил прямокутної деталі під кутом 90 | 1000х1050 мм |
| Швидкість різального полотна | 0-90 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 579 150 ₴

