• рейкова сталь Mn50
• порошкове фарбування
• фібергласова ручка
• вага 1,5 кг
• порошкове фарбування
• фібергласова ручка
• вага 1,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина лопати | 485 мм |
| Довжина робочої частини | 300 мм |
| Довжина з ручкою | 1100 мм |
| Матеріал | Mn50 |
| Розмір | 0x0x0 |
| Ширина робочої частини | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516 ₴


