
Зигувальний верстат MAST Metalltechnik M-EFRM18S
15 820 ₴
- В наявності
- Код: M-EFRM18S
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST METALLTECHNIK |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24/26 кг |
| Габаритні розміри | 740х320х150 мм |
| Довжина | 680 мм мм |
| Максимальна товщина аркуша | 1,21 мм мм |
| РОБОЧА ГЛУБІНА | 490 мм |
| ФЛАНЦЕВЫЕ РОЛИКИ | 1,6/3,2/6,35 мм |
| ШКРАВОВІ РОЛИКИ | 8/12/15 мм |
| Ширина | 200 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 820 ₴








