-10%

Безщіткова орбітальна шліфувальна машинка, електрична, ⌀150мм, ексцентрик 5мм - CP R7303
8 099 ₴
7 289 ₴
- В наявності
- Код: 000010990
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Орбітальна шліфувальна машинка, електрична - CP R7303.
Професійна електрична шліфувальна машинка для ефективного шліфування різних поверхонь: металу, дерева, каменю, пластмаси.
Електрична шліфувальна безщіткова ексцентрикова машинка з контролем швидкості CP R7303.Характеристики:
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CP |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ходу платформи | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 289 ₴



