
Безщіткова електрична ексцентрикова шліфувальна машинка, 70x197 мм, ексцентрик 2,5 мм - NTools H-ROS II
10 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 125302
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Безщіткова електрична ексцентрикова шліфувальна машинка, 70x197 мм, ексцентрик 2,5 мм - NTools H-ROS II.
NTools H-ROS II 02E - високоякісна професійна ексцентрикова електрична шліфувальна машина без щіток із ходом 2,5 мм. Оснащена ефективним високопродуктивним двигуном, що забезпечує високу потужність і підтримує постійну швидкість навіть при високому навантаженні. Тиха робота, низький рівень вібрації та безступінчасте регулювання швидкості дають змогу легко домогтися ідеально відшліфованої поверхні.
ЗАСТОСУВАННЯ:
- шліфування шпаклівки, ґрунтовки, дерев'яних і пластикових матеріалів
- підготовка поверхні до нанесення, ґрунтовки, просочення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Живлення: 220-240 В
- Потужність: 350Вт
- Кількість обертів: 4000-10000 об/хв
- Регулювання обертання: ТАК (електронна панель з дисплеєм)
- Хід шліфування: 2,5 мм
- Робоча платформа: 70x197 мм, липучка, MultiHole
- Видалення пилу: ТАК
- Плавний пуск: ТАК
- Довжина кабелю живлення: 5 м
- Вага: 1,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 2.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600 ₴






