
Безщіткова електрична шліфувальна машинка, ⌀150мм, ексцентрик 2,5мм - One Tech NT09E-525CB
8 300 ₴
- В наявності
- Код: NT09E-525CB
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
One Tech NT09E-525CB / NT09E-550CB - безщіткова електрична шліфувальна машина під пилосос з ексцентриком 2,5мм / 5мм.
Професійна електрична шліфувальна машинка для ефективного шліфування різних поверхонь: металу, дерева, каменю, пластмаси.
Особливості:
- Має плавний контрольований старт та електронне гальмо підошви.
- Поліпшена ергономіка та зручний хват за рахунок м'якого покриття рукоятки.
- LED індикатор швидкостей полегшує роботу.
- Кабель завдовжки 6 метрів.
- Машинка призначена для роботи з промисловим пилососом.
- У комплекті є шланг.
Характеристики:
- Потужність – 350 Вт.
- Платформа – 152 мм.
- Ексцентрик – 2,5мм/5мм.
- Тип двигуна – безщітковий.
- Гальмо платформи.
- Частота обертання, об/хв.: 4000 – 10000 Про/хв.
- Видалення пилу.
- Вага: 1кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE TECH |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Розмір ходу платформи | 2.5 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴






