
Шліфмашина вібраційна пневматична, 100х100 мм, хід платформи 5 мм - Air Pro SA4094
10 065 ₴
- В наявності
- Код: SA4094
- +380 (96) 175-46-60
Шліфмашина вібраційна пневматична Air Pro SA4094.
Особливості: професійна шліфувальна машина без відбору пилу має регулювання обертів, відмінно підходить для робіт на столярних виробництвах.
Вібраційна шліфувальна машина пневматична Air Pro SA4094 це професійна шліфувальна машина без відбору пилу і з регулюванням оборотів. Чудово зарекомендувала себе на столярних виробництвах усіх рівнів. Легкий та ергономічний композитний корпус не навантажує пензель майстра і водночас надійно лежить у руці. Шліфмашина SA4094 є представницею індустріального класу машин, які можуть працювати у дві зміни.
Характеристики:
- Витрата повітря: 200 л/хв
- Швидкість обертання: 10 000 об/хв
- Робочий тиск: 6,3 бар
- Розмір підошви: 100х100 мм
- Ексцентрик: 5 мм
- Корпус: композитний
- Тип видалення пилу: без відбору пилу
- Вага: 0,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirPro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина стрічки/листа | 100 мм |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Витрата повітря | 200 літр/хв |
| Вага | 0.8 кг |
| Тип шліфмашини | пряма |
- Ціна: 10 065 ₴

