
Пневматична машина для структурування дерева, 100х100 мм - Air Pro SA4687
6 887 ₴
- В наявності
- Код: SA4687
- +380 (96) 175-46-60
Пневматична машина для структурування дерева, 100х100 мм Air Pro SA4687.
Особливості: машина для структурування дерева з розміром пелюсткових насадок 100х100 мм використовується для ремонту старих дерев'яних поверхонь і фахверкових конструкцій, виготовлення меблів та обробки фасонних деталей методом старіння деревини.
Пневматична машина для структурування дерева Air Pro SA4687 використовується для ремонту старих дерев'яних поверхонь та фахверкових конструкцій, виготовлення меблів та обробки фасонних деталей методом старіння деревини. Пневматична машина здійснює три операції: структурування, проміжне шліфування та вигладжування поверхні. Має швидку та просту заміну насадок.
Характеристики:
- Витрата повітря: 171 л/хв
- Швидкість обертання: 2800 об/хв
- Робочий тиск: 6,3 бар
- Розмір підошви: 100х100 мм
- Приєднувальне різьблення (повітря): 1/4"
- Вага: 2,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirPro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип пневмошліфмашіни | Орбітальна |
| Довжина стрічки/листа | 100 мм |
| Ширина стрічки/листа | 100 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Витрата повітря | 170 літр/хв |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 6 887 ₴




