
Зварювальний апарат REDATS SA-160
8 390 ₴
- В наявності
- Код: 19-00-49
+380 (66) 227-00-05
- +380 (96) 175-46-60
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Користувальницькі характеристики | |
| L1MAX | 30 А |
| MMA | 20 - 160 А |
| Вхідна потужність | 7,1 кВт |
| Діаметр електрода | 1,6 - 4,0 мм |
| Метод зварювання | MMA, Lift TIG |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Охолодження | Повітряне |
| Робочий цикл | 40% |
| Товщина металу | 1,5 — 6,0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 390 ₴










