
Різьбонарізний маніпулятор MAST M-RN 36
75 870 ₴
- В наявності
- Код: M-RN 36
+380 (66) 227-00-05
Максим- +380 (96) 175-46-60Алла
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Час розпилення туману | 0,1-25 с (регульований) |
| Діапазон нарізання різі | М1 – М36 |
| Максимальна швидкість обертання | 156 об./хв |
| Максимальний робочий радіус | 1200 мм |
| Потужність двигуна | 1200 Вт л. с. |
| Специфікація цанг | GT24 |
| Цанги (ISO) | M6 – M36 (11 шт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 870 ₴

